ALVES KABLO Hakkımızda

Türkiye’nin en genç ve en yeni kablo markası olan Alves Kablo, 2014 yılında Ankara’da kurulmuştur.

 

Kurulduğu günden itibaren “Gelişmeyen Kaybeder” sloganı ile sürekli kendini yenilemek adına insana, makinaya ve teknolojiye yapmış olduğu yatırım ile birlikte Alves Kablo, kısa bir sürede hem yerel pazarda hem de dünya kablo pazarında kendisine önemli bir yer edinmiştir.

 

Ürettiği kablolarda toplam kalite yönetim sistemini en doğru şekilde uygulayan Alves Kablo, tüm hammaddeleri kendi fabrikalarında yüksek kalite ve deneyimli üretim ekibi ile üretmektedir.

 

Alves Kablo ISO 9001- IS0 14001 ve IS0 45001 standartlarına uygun bir şekilde kurulmuş üretim tesislerinde, 8 mm Elektroliktik Bakır Tel üretiminden başlayarak 3 kV’a kadar olan tüm enerji kablolarını üretmektedir. Ayrıca Özbekistan’da bulunan üretim tesislerinde ise 500 kV’a kadar olan orta ve yüksek gerilim kablolarını modern ve son teknolojiye sahip makinaları ile üretmektedir.

 

Alves Kablo, üretiminin yanı sıra dünyanın önde gelen kablo üreticileri ile yapmış olduğu distiribütörlük anlaşmaları sonucunda geniş stok yelpazesi, hızlı teslimat ve rekabetçi fiyat avantajı sağlayan depoları ile müşterilerine her an en iyi hizmeti vermeyi başarmıştır.

 

2018 yılı verilerine göre; Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması arasında 6. sırada yer almanın gururunu yaşıyoruz.  Alves Kablo olarak, Cumhuriyet tarihimizde Ankara’da kurduğumuz ilk kablo fabrikası ile birlikte en kısa sürede yerel piyasada ilk 5 büyük kablo üreticisi arasına girmeyi hedeflemekteyiz.

 

 

 

 

 

© Copyright 2017

FABRİKA / MERKEZ OFİS
Fatih Mah. Karatay Cad. No: 6

Kahramankazan / ANKARA

T.: 0 312 802 05 55

F.: 0 312 802 05 56

 

© 2019 Alves Kablo.